Od příštího týdne 1.6. 2026 budou v platnosti omezení provozu na krajské komunikaci a uzavírka místní komunikace.
Důvodem je výstavba veřejného vodovodu.
Upozorňujeme občany, že od měsíce května nebude již k dispozici tak jako doposud velkoobjemový kontejner na komunální odpad. Odpady kromě uložení do popelnic je třeba třídit do barevných kontejnerů a zbylé zvláště ty nebezpečné odpady odvézt na sběrný dvůr do Velkého Meziří
Žádáme občany,
—- aby do kontejneru na bioodpad ukládali větve nařezané a do průměru 4 cm. Bioodpad nejsou prkna ani nábytek.
— majitele psů,, aby zajistili pohyb psů po obci pouze s doprovodem osob. Volný pohyb psů není povolen.
— řidiče, aby svoje vozidla v obci parkovali a stáli mimo obecní komunikace. Zejména v nepřehledných úsecích. Pokud je to možné využívejte prosím svoje vjezdy a pozemky.
Děkujeme